gods unchained یک بازی بلاک‌چینی با امکان کسب درآمد هست و توکن gods پول اصلی این بازی که بر بستر بلاک‌چین اتریوم راه اندازی شده است .

بازی گادز آنچیند یک بازی کارتی هست که بر خلاف دیگر بازی های بلاک‌چینی مانند اکسی اینفنتی نیازی به سرمایه اولیه ندارد و شما می توانید به صورت رایگان بازی را شروع کنید .

کسب درآمد از این بازی به دو صورت کلی هست

  1. شرکت در مسابقات و کسب توکن گادز
  2. فروش کارت های که به دست می آورید

توکن gods برای دادن پاداش و انجام تراکنش های بازی ایجاد شده و بر بستر اتریوم فعال هست ، اگر قسط خرید یا فروش توکن گادز را دارید توجه کنید که باید کارمزد تراکنش اتریوم که گس هست را به پردازید که هزینه بالایی دارد .

gods unchained tabdl.eu
آرنا ( محل نبرد بازی گادز آنچیند )

برای بازی گادز آنچیند شما باید از 6 خدا یکی را انتخاب کنید و هر خدا نیز سه قدرت دارد که شما باید یکی را نیز انتخاب کنید .

در هر راند که شامل 9 مانا می شود ، شما سی کارت دارید

ترتیب بازی به این شکل هست

  1. اول از پنل بازی بخش آرنا را انتخاب می کنید ( در این بخش شما با دیگران بازی می کنید )
  2. بعد از پیدا شدن حریف باید از سه قدرت خدایتان یکی را انتخاب کنید
  3. بعد باید سه کارت اول بازی را انتخاب کنید
  4. حالا بازی شروع می شود ، اگر یک مانا داشته باشید و حریفتان سه مانا ، اول نوبت شما هست و بازی به شما یک کارت می دهد که در مجموع می شود 4 کارت ، شما باید یک کارت یک مانایی بازی کنید ، چون راند اول هست و بازی یک مانا دارد . اگر کارت یک مانایی ندارید و دو مانایی دارید می توانید یک مانای اضافه یتان را استفاده کنید ( توجه کنید که فقط راند اول یک مانای اضافه به شما داده می شود ) و گرنه باید از طریق کلیک روی فلش ، بازی را به حریف تان بدهید تا زمانتان تمام نشود .
  5. هر مرحله بازی به شما یک کارت و یک مانا می دهد

نکات مهم

  • مانا در واقعه همان مرحله هست ، مرحله یک یک مانا ، دو دو مانا و ….
  • توجه کنید مرحله شش شما 5.5 مانا دارید و مراحل دیگر …

اطلاعات دیگر

شما می توانید به وسیله سایت gudecks اطلاعاتی مانند تعداد بازی خود و دیگران ، مراحلی که از یک مسابقه طی کرده اید و دیگر اطلاعات مهم و مفیده را از بازی gods unchained بدست بیاورد .

در سایت های tokentrove.com و immutable.com می توانید کارت های خود را که به صورت nft هست بفروش برسانید ( توجه کنید که تمام کارت های بازی nft نیستند و قابلیت فروش ندارند )

برای شروع بازی وارد سایت گادز آنچیند به این godsunchained.com آدرس شود . ( نکته : در قسمت Referral Code کد 1102057 را وارد کنید )

4.5/5 - (2 امتیاز)