در مطلب بهترین روش های کسب درآمد از وب سایت می خواهیم انواع تبلیغات ، که به وسیله آن ها می توانیم از وبسایت کسب درآمد کنیم را به شما معرفی کنم .

روش های مختلفی از جمله بنری ، ایجاد اشتراک و غیره وجود دارد که به احتمال زیاد با آنها مواجه شده اید ، حتی می توانید خودتان یک روش خلاقانه برای کسب درآمد ایجاد کنید .

تمام روش های که در این مطلب معرفی می کنیم ، به صورت جدا گانه درای یک مطلب برای معرفی بهترین سایت های در آن زمینه نیز هستند که می توانید در سایت پیدا کنید .

1 : تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

بهترین راه کسب درآمد از وب سایت به این دلیل که برای کاربر ایجاد مزاحم زیادی نمی کند و کاربر فقط با یک کلید عضو پوش نوتیفیکیشن می شود و حتی زمانی که در وب سایت نیست برای شما درآمد ارسال می کند .

درآمد در این روش به صورت پله ای افزایش پیدا می کند ، یعنی اگر در هفته اول روزی یک دلار درآمد کسب کنید ، در هفته دوم روزی 2 دلار درآمد خواهید داشت .

در مطلب بهترین سایت های تبلیغاتی پوش نوتیفیکیشن می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید .

2 : تبلیغات پاپ آپ

در این روش درآمد حداکثری از تمام بازدید کنندگان وب سایت خود خواهید داشت ولی به دلیل مزاحمت برای کاربر چندان خوش آیند نیست ، مخصوصا اگر کاربر از طریق موبایل از سایت دیدن کند .

در این روش با اولین کلید و لمس کاربر، تبلیغات به نماش در می آید، برای همین هر بازدید ، یک کسب درآمد منصوب می شود .

در مطلب بهترین سایت های تبلیغات پاپ آپ می توانید اطلاعات بیشتری به دست بیاورید .

3 : تبلیغات بنری

مرسوم ترین نوع تبلیغات در وب سایت ، تبلیغات بنری هست ، که یک عکس ، فیلم ، گیف و حتی متن به همراه لینک ، در سایت به نمایش گذاشته می شود .

برای این نوع تبلیغ قدیمی وب سایت های بزرگ ایرانی و خارجی مانند یکتانت و گوگل ادز وجود دارند که واسطه ای بین ارائه دهند تبلیغات و ناشر هستند . ولی این بزرگی باعث انحصار و کسب درآمد پایین برای ناشران که همان صاحبان وبسایت هستند شده است ، برای همین پیشنهاد می شود یک بخش تبلیغاتی در وبسایت خود برای گرفتن تبلیغات بنری ایجاد کنید ، همچنین ما چند سایت جایگزین که درآمد بهتری به شما می دهند ، در مطلب بهترین سایت های ارائه دهنده تبلیغاتی بنری معرفی کرده ایم .

4 : کوتاه کردن لینک

این نوع کسب درآمد بیشتر مناسب وبسایت های فیلم و سریال یا موزیک هستند ، چون در سایت خود لینک های دانلودی دارند که کاربر روی آن کلیک می کند . می توان به وسیله سایت های کوتاه کننده لینک به صورت یکجا ، با اسکریپت و api یا به صورت تک تک لینک های دانلود رو کوتاه کرد .

کاربر با کلیک روی لینک کوتاه وارد صفحه ای پر از تبلیغات می شود و بعد از حدود 10 ثانیه با کلیک یا به صورت خودکار لینک اصلی را دریافت می کند .

در مطلب بهترین سایت های کوتاه کننده لینک همراه با کسب درآمد می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید .

5 : همکاری در فروش

همکاری در فروش یعنی شما محصولات یا خدمات وبسایت دیگری مانند دیجی کالا یا ژاکت را در سایت خود تبلیغ می کند که بیشتر به صورت بنری هست و در صورت فروش رفتن آن محصول و خدمات درصدی به شما پرداخت می شود .

وبسایت های واسطه ای نیز در این زمینه به وجود آمده اند ، که در مطلب بهترین سایت ها برای همکاری در فروش می توانید با آنها آشنا شوید .

روش های دیگر نیز وجود دارند که می توانست در فهرست بهترین روش های کسب درآمد از وب سایت با انواع تبلیغات ( The best ways to make money from the website) قرار بگیرند ، ولی به دلیل طولانی نشدن این مطلب و تخصصی بودن روش کسب درآمد برای یک درسته خاص از وب سایت ها به آن ها اشاره ای نشد .

می توانید به صورت رایگان با این @ar30ch آیدی در تلگرام ارتباط برقرار کنید و مشاوره تخصصی وبسایت خود را دریافت کنید .

لطفا در بخش کامنت ها تجربه خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید .

5/5 - (1 امتیاز)