برای بستن ESC را بزنید

پخش کننده آنلاین

این صفحه به شما امکان پخش آنلاین فیلم، سریال یا موزیک را با لینک دانلود مستقیم می‌دهد.


در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از پخش کننده های آنلاین فیلم، سریال و موزیک بسیار رایج شده است. این پخش کننده ها امکان تماشای فیلم، سریال و گوش دادن به موزیک را بدون نیاز به دانلود فراهم می کنند. در این مقاله، ما پخش کننده آنلاین تب دی ال را معرفی می کنیم که با لینک مستقیم دانلود کار می کند.

پخش کننده آنلاین تب دی ال چیست؟

این پخش کننده آنلاین با استفاده از لینک مستقیم دانلود، امکان پخش آنلاین فیلم، سریال و موزیک را فراهم می کند. این بدان معناست که کاربران می توانند بلافاصله پس از قرار دادن لینک دانلود مستقیم داخل کادر پخش کننده و زدن دکمه پخش آنلاین آن را تماشا کند .

سازگاری با دستگاه ها

این پخش کننده آنلاین با انواع دستگاه ها سازگار است. چه کاربران از یک کامپیوتر استفاده کنند، یا از یک تلویزیون یا گوشی موبایل. این امکان را فراهم می کند تا کاربران در هر کجا که هستند و با هر دستگاهی که دارند، بتوانند از این سرویس استفاده کنند.

مشکلات روش های سنتی تماشای فیلم و سریال

روش های سنتی دانلود و تماشای فیلم و سریال، مانند دانلود مستقیم، مشکلاتی را به همراه دارند. این مشکلات شامل اشغال فضای ذخیره سازی دستگاه، سرعت پایین دانلود، و عدم امکان تماشای آنلاین بدون دانلود کامل محتوا می باشند.
پخش کننده آنلاین تب دی ال ، راه حلی نوین برای تماشای فیلم و سریال بدون نیاز به دانلود است. با استفاده از این روش، شما می توانید به سادگی و با سرعت بالا، محتوای مورد علاقه خود را به صورت آنلاین تماشا کنید.

پشتیبانی از انواع فرمت های ویدئویی

پخش کننده آنلاین ما از انواع فرمت های ویدئویی مانند mp4 ، mkv ،.webm و موارد دیگر پشتیبانی می کند، بنابراین شما می توانید بدون نیاز به تبدیل فرمت، فیلم و سریال مورد نظر خود را تماشا کنید.

پشتیبانی از زیرنویس

این پخش کننده آنلاین از فرمت زیرنویس WebVTT و SRT کار می‌کند.. این یعنی کاربران می توانند زیرنویس فیلم یا سریال مورد نظر خود را به صورت آنلاین به پخش آنلاین اضافه و مشاهده کنند.

نتیجه گیری

پخش کننده آنلاین تب دی ال راه حلی نوین و کارآمد برای تماشای فیلم و سریال بدون نیاز به دانلود است. با استفاده از این پخش کننده آنلاین، شما می توانید به سادگی و با سرعت بالا، محتوای مورد علاقه خود را به صورت آنلاین تماشا کنید.

همین امروز استفاده از پخش کننده آنلاین ما را امتحان کنید و از مزایای آن بهره مند شوید!

برنامه پخش آنلاین لینک
دانلود پخش آنلاین

پخش آنلاین ویدئو

ساخت لینک پخش آنلاین ویدیو

ابزار آنلاین پلیر استریم زنده و پخش آنلاین فیلم توسط لینک

سایت پخش آنلاین لینک

سایت پخش کننده فیلم

ویدیو پلیر آنلاین اندروید

کاربرد فنی

در هر کجا که باشید مانند تلگرام ، سایت شخصی و غیره با قرار دادن لینک زیر در اول لینک مستقیم خود ، آن فیلم یا سریال را به صورت آنلاین تماشا کنید .
https://tabdl.net/play-online/?media_url=لینک مستقیم

قرار دادن زیرنویس در پخش آنلاین

اگر بخواهید از زیرنویس انگلیسی استفاده کنید ، مرورگر کروم کار شما را راحت کرده است ، فقط لازم هست از بخش تنظیمات >دسترس‌ پذیری ، زیرنویس زنده را فعال کنید ،  تا هوش مصنوعی کروم به صورت خودکار برای شما زیرنویس انگلیسی روی فیلم قرار دهد .

اما برای قراردادن زیرنویس فارسی و دیگر موارد شما باید افزونه Substital: Add subtitles to videos and movies‬ را از طریق لینک زیر دانلود و فعال کنید

مرورگر کروم :

https://chrome.google.com/webstore/detail/substital-add-subtitles-t/kkkbiiikppgjdiebcabomlbidfodipjg

مرورگر فایرفاکس :

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/substital

اگر گوشی اندروید دارید یا از تلویزیون اندرویدی استفاده می کنید باید قبل از افزونه بالا یکی از مرورگر های زیر را نصب کنید ، چون کروم اندروید قابلیت نصب افزونه را ندارد .

1- مرورگر Kiwi
2- مرورگر Yandex
3- مرورگر Firefox
4- مرورگر Dolphin

اما اگر آیفون دارید باید بدانید که امکان نصب افزونه روی کروم آیفون هست .

بعد از نصب افزونه و اضافه شدن به بخش افزونه های مرورگر فقط لازم هست زیرنویس فیلم خود را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید و به پخش آنلاین بروید و روی آیکون افزونه کلیک کنید ، بعد از کلیک ، افزونه از شما آپلود فایل زیرنویس را درخواست می کند که معمولا باید با فرمت WebVTT و SRT باشد ، بعد از آپلود کردن زیرنویس می بینید که زیرنویس روی فیلم قرار می گیرد .